ÖZEL DERS

Uygulama sınavında başarılı olmuş ve ehliyetini almış kursiyerlerin, aktif trafikte zorlanmamaları için kurumumuz tarafından 3 farklı etapta direksiyon uygulama dersi verilecektir.

Serik-Belek etabı; Serikten başlayacak olan dersimiz 4 şeritli bölünmüş yol, kavşak bilgisi ve akan hızlı trafikte pratik eğitim şartları sunmaktadır. Etap turu 1 ,Ders saati uygulama olup 45 dakika sürecektir. 

Serik-Belek-Kadriye etabı; Serikten başlayacak olan etabımız da 4 şeritli yol bilgisi, kavşak bilgisi , akan hızlı trafikte pratik kazandırma , 2 şeritli 2 yönlü yol bilgisi, kalabalık trafik düzenine uyum sağlama becerileri kazandıracak olan etabımız 1 tur olacak ve 1 saat sürecektir. 

Serik-Antalya etabı; Serikten başlayacak olan etabımız da çevre yolunu kullanarak Antalya merkeze gidiş dönüş eğitimi verilecektir. Kazanımlar konusunda avantajlı olan bu etabımız 1 tur olacak ve 1 saat 30 dakika sürecektir. 

Uygulama sınavında başarılı olamamış veya ehliyetini çıkartmamış kursiyerler için kurumumuz tarafından planlanan direksiyon uygulama etabı çalışma parkurunda gerçekleşecektir.

Boğazkent Parkuru; Sınav parkuru olarakta bilinen parkurda , kavşak bilgisi, park etme , geri manevra , ani  fren ve yokuş kalkış uygulama becerilerini kazandıracak olan etabımız 2 tur olacak ve 60 dakika sürecektir. 

Müşteri Destek Numaramız

0 (242) 722-9565

Mail Adresimiz

info@radarsurucukursuserik.com