Neden Biz?

                    NEDEN RADAR SÜRÜCÜ KURSU

1-''Evrak işlerini takip edemeyebilirim. ''

Kurumumuza başvurmanız ve yetkili bir personelimiz ile irtibata geçmeniz halinde kayıt tamamlana kadar her türlü kolaylığı sizlere sunuyoruz.

2-''Mekan çok basık , beni boğuyor , hiç rahat değil.''

Biz yaptığımız işi keyifle yapıyoruz. Bu sebepledir ki bulunduğumuz mekanı da evimiz gibi inşa ettik. 450m2 alanı bulunan Kursumuzun tasarımını , ferah hissetmeniz ve rahat hareket edebilmeniz için tasarladık. Kalorifer ve klima sistemi ile donattığımız mekanımız , özel ısı yalıtım sayesinde konforu sürekli hale getirdik.

3-''Ehliyet almak istiyorum. Araç kullanmak istiyorum. Ama panik yapıyorum , korkuyorum.''

Kurumumuz sizlerin panik ve korkularını yenmek , sizlerin araç kullanma becerilerinizi arttırmak adına bütün sistemlere sahiptir. Kurumumuzda bulunan SİMÜLATÖR EĞİTİM sayesinde trafiğe çıkmadan sürüş deneyimi yaşayabileceksiniz. 

4-''Benim sınav korkum var.'' veya ''Araç kullanıyorum ama teorik sınavı geçemiyorum.''

Kurum yetkililerimiz, yıllardır eğitime verdikleri önem ve değer sayesinde, sizlerin korkularını görmüş ve sizler için bu durumu kolaylaştırmıştır. ELEKTRONİK SINAV HAZIRLIK SİSTEMİ olarak kurdurduğumuz panel , sizleri gerçek sınav tadında sınavlara dahil ederek seviyenizi belirlememizde yardımcı olacak. Hakim olmadığınız konulara direk müdahale hakkı verecektir. Aynı zamanda sanal kitap ve öğreti videolarına da ulaşabileceğiniz panele giriş yapabilmek için tek şart bizimle irtibata geçmek.

5-''Direksiyon dersleri için bay bayan hocalarınız mevcut mu?''

Kurumumuz bünyesinde 4 araç ve teknik bilgisi, 3 ilk yardım , 3 trafik ve çevre bilgisi öğreticileri, aynı zamanda 7 Bay direksiyon usta öğreticisi ve 3 Bayan direksiyon usta öğreticisi mevcuttur.


6-''Çalışma saatlerimin değişkenliğinden dolayı direksiyon derslerimi nasıl alacağım?''

Kurumumuz yetkililerince alınan KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA PROGRAMI sayesinde direksiyon derslerinizi iletişime geçtiğiniz yetkili ile paralel olarak planlayacak ve hiç bir dersinizi kaçırmayacaksınız.

7-''İşimden izin alamıyorum. Ders saatlerim için hafta içi müsait olamıyorum.''

Kişiye özel çalışma programı sayesinde direksiyon derslerinizi , iletişime geçtiğiniz yetkili ile paralel olarak planlayacak ve hiç bir dersinizi kaçırmayacaksınız. Planlama yaptığınız yetkili ile akşam saatleri ve hafta sonu içinde görüşme yapabilirsiniz.

8-''Evet, Kayıt yaptırmak istiyorum. Direksiyon dersleri kaç saat olacak?'' Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi Özel Öğretim Kurumu statüsündedir. Uygulama ve Teorik dersler , hazırlanan içeriklere göre planlanmaktadır. Kurumumuzda bu süreç, TEMEL DİREKSİYON EĞİTİM SÜRECİ, AKTİF TRAFİK EĞİTİM SÜRECİ VE SINAV EĞİTİM SÜRECİ olarak değerlendirilmektedir. Kurumumuz yetkilileri ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. 8-''Ben sınavda panik yapıyorum.'' yada '' Hazır olup olmadığımı anlamıyorum.'' Radar Sürücü Kursu olarak, araç kullanma becerilerinizi geliştirmek ve takip etmek bizim görevlerimizdendir. Bu doğrultuda Sınav eğitim sürecinde sınav pratiği yapılacak ve kurum müdürü veya yetkili personeli 3. şahıs olarak sınav kontrolü yapacaktır. 9-''Kursunuza kayıt yaptırmak istiyorum. Ama ekonomik durumum biraz karışık, yardımcı olabilir misiniz?'' Kurumumuz da bulunan yetkililerimiz, irtibata geçmeniz halinde sizlere ödeme kolaylıkları, ödeme günleri , taksit imkanları ve temel şartlar belirtilecek, konumunuzu en iyi şekilde bilmenize ve değerlendirmenize yardımcı olacak. 10-''Peki, tamam. Kurum nerede ve nasıl gelebilirim?'' İletişim bölümünde yer alan harita konum özelliğini kullanabilir yada bizimle irtibata geçerek sizi bulunduğunuz konumdan almamızı rica edebilirsiniz. 

9-''Evet, Kayıt yaptırmak istiyorum. Direksiyon dersleri kaç saat olacak?''


Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi Özel Öğretim Kurumu statüsündedir. Uygulama ve Teorik dersler , hazırlanan içeriklere göre planlanmaktadır. Kurumumuzda bu süreç, TEMEL DİREKSİYON EĞİTİM SÜRECİ, AKTİF TRAFİK EĞİTİM SÜRECİ VE SINAV EĞİTİM SÜRECİ olarak değerlendirilmektedir. Kurumumuz yetkilileri ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.


10''Ben sınavda panik yapıyorum.'' yada '' Hazır olup olmadığımı anlamıyorum.''


Radar Sürücü Kursu olarak, araç kullanma becerilerinizi geliştirmek ve takip etmek bizim görevlerimizdendir. Bu doğrultuda Sınav eğitim sürecinde sınav pratiği yapılacak ve kurum müdürü veya yetkili personeli 3. şahıs olarak sınav kontrolü yapacaktır.


11'Kursunuza kayıt yaptırmak istiyorum. Ama ekonomik durumum biraz karışık, yardımcı olabilir misiniz?''


Kurumumuz da bulunan yetkililerimiz, irtibata geçmeniz halinde sizlere ödeme kolaylıkları, ödeme günleri , taksit imkanları ve temel şartlar belirtilecek, konumunuzu en iyi şekilde bilmenize ve değerlendirmenize yardımcı olacak.


12-''Peki, tamam. Kurum nerede ve nasıl gelebilirim?''


İletişim bölümünde yer alan harita konum özelliğini kullanabilir yada bizimle irtibata geçerek sizi bulunduğunuz konumdan almamızı rica edebilirsiniz. Evrak 

İşlemlerinizi beraber tamamlar ve sizi istediğiniz yere tekrar ulaştırabiliriz.

BİZE UĞRAYIP  KURUMUMUZU VE BİZLERİ TANIMADAN KARAR VERMEYİN
        

                                                                                          TÜRKSEL COŞKUN DUMAN

                                                            MİMAR

                                                     KURUM MÜDÜRÜ

Müşteri Destek Numaramız

0 (242) 722-9565

Mail Adresimiz

info@radarsurucukursuserik.com