Bizi Tanıyın

EHLİYET SINIFLARI 

 A SINIFI MOTOR EHLİYET SINIFINDA SERİK.TE  TEK  KURUM.

MT 07 ARACIMIZLA SINIRSIZ EĞİTİM.


MİSYON

Misyonumuz, 1993 yılında Sertek Mühendislik ile giriş yaptığımız iş hayatında inşaat, proje, tadilat, araç imalat, lpg ve lnc alanlarında bulunduğu il ve ilçede yaşayan yerel halka yönelik hizmet vermekti. Yaşadığımız çevreye daha fazla hizmet vermek amacıyla 2009 yılında RADAR SÜRÜCÜ KURSU , 2012 yılında SERGAZ DOĞALGAZ ISI DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ olarak bünyemize 2 firma daha dahil ettik. Kendimizi eğitim,inşaat,projelendirme ve taahhüt, imalat ve ürün tedariki alanlarında ilçemizin eksiklerini gidermeye adadık.

VİZYON

Kurmuş olduğumuz firmasal düzen ile beraber il ve ilçe genelinde insanlarımız ihtiyaçlarını gidermek ve onları yeniliklere kolayca adapte etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

ŞİRKETLERİMİZ

SERTEK MÜHENDİSLİK

1993 yılında ilk kurulan firmamız inşaat, proje, tadilat, araç imalat, lpg ve lnc alanlarında hizmet vermekteyiz. Çok sayıda araca Lpg dönüşümü sağlamış ve araç imalatını projelendirdik. Yine çok sayıda İnşaatın tasarım, tadilat, tesisat işlemlerini üstlendik ve teslim ettik. Kaş İlçesinden Gazipaşa ilçesine kadar yer alan petrollerin %40'ını Lnc projelerini firmamızın adına kaşeledik. Halen inşaat sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekte ve bünyemizde bulunan mühendis ve mimarlar ile hizmet vermekteyiz.

SERGAZ DOĞALGAZ ISI DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

2012 yılında bulunduğumuz coğrafyaya gelen doğal gaz kolaylık ve tasarrufunu, il ve ilçemizde yaşayan insanlarımıza kazandırmak ve bu fırsattan onların yararlanmasını sağlamak amacıyla kurduğumuz bir firma. Şuana kadar 2000 fazla daireye , binalara , Fast food ve restaurantlara doğalgaz imalatı gerçekleştirdik. Site ve villalara alt yapı sağladık.

ÖZEL SERİK RADAR SÜRÜCÜ KURSU

 2009 yılında Kefaattin Duman yönetimindeki SerTek Mühendislik faaliyetlerine devam ederken, yeni bir girişimde bulunarak Eğitim sektörüne hizmet vermek ve tecrübeleriyle yeni bir anlayış getirmek istemiştir. Kurduğu ekip ve faaliyetler ile kısa süre içerisinde ilçede ses getirmiş, hak ettiği tanınırlığını yaşına girmeden yakalamıştır. 

2013 yılında kurumumuz çınaraltı mevkisinden , mülkiyeti Kefaattin Duman'a ait olan Resmi Kurum anlayışını benimsemiş tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken yeni yerine taşınmıştır. (https://www.radarsurucukursuserik.com/foto-galeri.html )

Faaliyete geçtiği günden bugüne 5000 den fazla kişiye araç kullanma becerisi kazandırdığımız firmamızda, kayıt olma kolaylıkları , ödeme kolaylıkları , artılarını ve eksilerini belirttiğimiz özelliklerimizi '' Neden biz?'' kısmında bulabilirsiniz.

Kurucumuz: MAK.MÜH KEFAATTİN DUMAN 

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan kurucumuz, SerTek Mühendislik ve Sergaz Doğalgaz Isı Dönüşüm Hizmetleri firmalarının da kurucusu olarak üzerine düşen hizmet görevini üstlenmiştir. Sosyal sorumluluk görevlerine de özen gösteren kurucumuz, birçok okul ihtiyaçlarına katkıda bulunmuş , milli eğitim bakanlığına bağlı projeleri üstlenmiştir. 

Kurum Müdürümüz:  MİMAR  TÜRKSEL COŞKUN DUMAN 
IUS (International Universty Of Sarajevo) Üniversitesi mimarlık  bölümünden mezun olan müdürümüz, iletişim becerileri, davranış ilkeleri konularında eğitim almıştır. Halen kurumumuz görevinde bulunan müdürümüz, aktif projelerde yer almakta ve hizmetini hangi şartta olursa olsun sürdürmeye devam etmektedir.  İngilizce  ,Boşnakça dilleri Bilmektedir.

Müşteri Destek Numaramız

0 (242) 722-9565

Mail Adresimiz

info@radarsurucukursuserik.com